IMD - krzemionka tiolowa

IMD - krzemionka tiolowa
Kod produktu: IMD - detoks jelit
Dostępność: W magazynie
Cena: 430.00zł
Bez podatku: 430.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

IMD - zawartość opakowania 6g.

IMD  produkowane przez firmę Quicksilver Scientific jest zaawansowanym  suplementem wspomagającym detoksykację organizmu. Dzięki unikalnym właściwościom wiąże metale ciężkie w jelitach i pomaga je usunąć z organizmu.

IMD uzupełnia naturalne działanie glutationu w jelitach. IMD zawiera wysokooczyszczoną krzemionkę z przyłączonymi  nierozpuszczalnymi grupami funkcyjnymi, które wiążą i usuwają metale ciężkie. Przyczynia się też do wiązania wolnych rodników tworzących się w świetle jelit. IMD usprawnia naturalne mechanizmy wydalania toksyn -  działanie III fazy detoksykacji wg protokołów Quicksilver Scientific.

  • wiąże rtęć i inne metale ciężkie w przewodzie pokarmowym aby nie uległy wchłonięciu
  • przerywa cyrkulację wątrobowo-jelitową metali ciężkich
  • zwiększa wydajność naturalnego mechanizmu usuwania toksyn.
  •  prowadzi do obniżenia poziomu rtęci we krwi, pozwalając narządom  i tkankom na bezpieczne wydalenie związanej rtęci w naturalny sposób do krwi
  • zwiększa możliwości naturalnego systemu detoksykacji organizmu  (Improves the bodys natural detoxification ability by quenching free radicals and stopping metal-catalyzed free radical reactions which can lead to inflammation and cause down-regulation of detox transporters (Phase III transporters ?OATs, cMOAT, MRPs, etc)
  • wzmacnia powiązanie pomiędzy jelitami a układem immunologicznym.

 

Substancja aktywna w IMD

IMD (The Intenstinal Metals Detox) jest zastrzeżonym produktem zawierającym wysokoczyszczoną krzemionkę z kowalencyjnie powiązanymi grupami tiolowymi wiążącymi metale ciężkie. Produkt jest bezpieczny do spożycia. Wyspecyfikowane składniki mają kilka zalet w porównaniu do innych środków do detoksykacji:

  • aktywne grupy tiolowe łatwiej wiążą metale ciężkie w stosunku do innych związków w jelitach.
  • ponieważ IMD nie dostaje się do krwi, nie pozwoli to na powtórne wprowadzenie związanych metali  do krwi, co może zapobiegać obciążaniu nerek i wątroby. W rzeczywistości badania pokazują wzrost funkcjonowania czynności wątroby u niektórych pacjentów, mierzony w oparciu o zmianę poziomu bilirubiny.

Eliminacja przerw w naturalnym systemie detoksykacyjnym organizmu.

Zapalenie jelit hamuje eliminację toksyn poprzez silne obniżenie naturalnego systemu detoksykacji[1]. Jak na ironię  brak eliminacji toksyn wywołuje dalszy stan zapalny. Przykładowo korozja amalgamatu rtęci powoduje uwalnianie rtęci (HgII   zwanego rtęcią niorganiczną). Po połknięciu ze śliną HgII może powodować zapalenie jelit i zainicjowanie powtórnego zwiększanie stanu zapalnego[2]. Dodatkowo przy zapaleniu, wzrost poziomu metali powoduje spowolnienie transportu protein[3]. Dane wskazują, że ciągłe usuwanie metali z jelit jest niezbędne dla prawidłowego codziennego funkcjonowania naturalnego procesu detoksykacji. Ciągłe usuwanie metali ma też kluczowe znaczenie dla powodzenia  programu detoksykacji.

.

 

 

 
 
Producent: Quicksilver Scientific USA

 

Sposób użycia: Na początku przyjmować po pół łyżeczki przez 3 dni obserwując organizm. Jeżeli produkt jest tolerowany przez organizm należy używać jedną łyżeczkę dziennie  dodaną do rozpuszczonej witaminy C lub do jedzenia. Produkt należy używać  w cyklach 5 dni stosowania/2 dni przerwy lub 10 dni stosowania/4 dni przerwy.

Maksymalna zalecana do spożycia dzienna porcja:  100mg - 1 łyżeczka.

Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Wykaz składników zalecanej do spożycia dziennej porcji

% dziennego spożycia

Krzem (w postaci ditlenku krzemu) -   80 mg

x

(x ? nie określono dziennego spożycia)

Produkt jest suplementem diety zarejestrowanym i dopuszczonym do obrotu przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce. 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2018