Zaliczka na Analizę żywej kropli krwi

Zaliczka na Analizę żywej kropli krwi
Zaliczka na Analizę żywej kropli krwi
Kod produktu: Bkk 2
Punkty lojalnościowe: 1
Dostępność: W magazynie
Cena: 30.00zł
Bez podatku: 30.00zł
Cena w punktach lojalnościowych: 100
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Krew jest ważnym składnikiem ciała i spełnia wiele funkcji fizjologicznych, takich jak: transport tlenu i dwutlenku węgla z układu oddechowego do tkanek i z powrotem, transport substancji odżywczych, produktów przemiany materii, hormonów, regulacja temperatury ciała, regulacja systemu obronnego, systemu krzepnięcia, utrzymywanie właściwych parametrów pH, elektrolitów, lipidów i wielu innych faktorów. Większość zaburzeń w homeostazie organizmu będzie miała odzwierciedlenie we krwi.

Mikroskopowy obraz żywej kropli krwi daje możliwość zaobserwowania przez osobę badającą jak i również przez właściciela krwi, jak wyglądają poszczególne składniki krwi, bez domieszek substancji chemicznych, a jednocześnie pozwala uchwycić procesy dynamiczne, które zachodzą we wciąż żywym środowisku świeżo uzyskanej kropli.

W badaniu widoczne są krwinki czerwone (erytrocyty), które można analizować pod kątem ilości w stosunku do osocza, form jakie przybierają, prawidłowości kształtu i wielkości, obecności struktur wewnętrznych. Najczęściej spotyka się zaburzenie w postaci rulonizacji. Erytrocyty uformowane w tzw. stosy monet nie mogą swobodnie spełniać swojej roli transportera tlenu. Takie ułożenie krwinek skorelowane jest najczęściej z niskim pH krwi, z obecnością toksyn, ze słabym metabolizmem białek, z zaburzeniami hormonalnymi, stanami zapalnymi, nowotworami. Może też wystąpić agregacja erytrocytów, w sytuacjach stresogennych, przy stosowaniu leków chemicznych, używek, niewłaściwej diecie, przy ekspozycji na pola elektro-magnetyczne, przy niskiej aktywności enzymatycznej I przy zaburzeniach hormonalnych.

W obrazie krwi widoczne są limfocyty, które pozwalają ocenić układ odpornościowy, a także białka pochodzące z niestrawionych cząstek pokarmowych, białka pasożytów, grzyby, holesterol, kryształy kwasu ortofosforowego, kryształy kwasu moczowego, metale ciężkie, bakterie.

Zaobserwowanie nieprawidłowości pozwala na wdrożenie celowanych rozwiązań, które często obejmują korektę sposobu I jakości odżywiania, nawadniania, proste czynności w trybie życia, zastosowanie suplementów.

Oferujemy badanie żywej kropli krwi, analizę badania , doradztwo, coaching zmian oraz bogatą literaturę wspomagającą.

Zapraszamy osoby, które podjęły decyzję, że:

  1. Chcą wiedzieć;

  2. Są gotowe na ewentualne zmiany;

  3. Biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie .


 

Film o badaniu kropli krwi z programu https://www.youtube.com/watch?v=h1KrSuNQkzA


 

Cena za badanie i konsultacje 120 zł

Czas trwania ok. 45 min. Termin ustalany telefonicznie.

Zgłoszenia: Anna Nell tel. 608320641 ajnacentrum@gmail.com

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2018