Konferencje "ŻYJ ŚWIADOMIE" w całej Polsce

Konferencje "ŻYJ ŚWIADOMIE" w całej Polsce
Kod produktu: Konferencje Żyj Świadomie
Dostępność: W magazynie
Cena: 0.00zł
Bez podatku: 0.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Zapraszam do uczestniczenia w konferencjach ŻYJ ŚWIADOMIE które odbywają się w całym kraju. Warto posłuchać wiedzy zmieniającej śwaidomość nie tylko pro-zdrowotną.

PROWADZĄ ZNAKOMICI SPECJALIŚCI.

Dr Piotr Kardasz
Przewodniczący Rady Naukowej DuoLife. Biolog, pedagog i dziennikarz ­ autor wielu publikacji oraz filmów z tego zakresu. Autor pracy naukowej na temat fitoremediacji oraz laureat nagrody ?Eureka 2003?. Współtwórca oraz Szef Rady Naukowej ­ Instytutu Profilaktyki Zdrowia.

Prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach
Członek Rady Naukowej DuoLife. Laureat nagrody Ministra Oświaty i Wychowania za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Profesor Międzynarodowego Uniwersytetu Otwartego Medycyny Komplementarnej w Kolombo (Sri Lanka). Członek National Geographic Society. Członek Rzeczywisty Instytutu Akupunktury oraz Leków Naturalnych Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Członek zarządu Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Autor licznych opracowań nowoczesnych technologii w zakresie produkcji i kontroli jakości leków, a także autor kilku oryginalnych receptur leków ziołowych, które zostały nagrodzone za skuteczność terapeutyczną.

mgr inż. Karolina Kołodziej
Absolwentka Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (specjalizacja Biotechnologia Żywności i Leków). Pracuje jako Specjalista Kontroli Jakości w przemyśle farmaceutycznym. Przewodnicząca Komisji Żywienia i Suplementacji w Instytucie Profilaktyki Zdrowia. Wielka pasjonatka zdrowego żywienia i życia w zgodzie z naturą. Zajmuję się popularyzacją makrobiotyki oraz medycyny orto­molekularnej. Pomaga zrozumieć społeczeństwu w jaki sposób można być przewlekle zdrowym, na przekór wszystkiemu co nas dziś otacza.

 

Prof. dr n. farm. i med. Wi

ktor Stelmachłonek Rady Naukowej DuoLife. Laureat nagrody Ministra Oświaty i Wychowania za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Profesor Międzynarodowego Uniwersytetu Otwartego Medycyny Komplementarnej w Kolombo (Sri Lanka). Członek National Geographic Society. Członek Rzeczywisty

Sprawdź kiedy jest w Twoim mieście https://myduolife.com/link/39f6b5662b756b7e

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019