Jak się leczyć.

Jak się leczyć.
Kod produktu: Jak się leczyć
Dostępność: W magazynie
Cena: 0.00zł
Bez podatku: 0.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Jak się leczyć?

Praktyka leczenia się z chorób ma swoje, w przybliżeniu, dwa warianty. Leczy się zupełnie inaczej ludzi, którzy mają zasoby i siły by pokonać chorobę przy niewielkim wsparciu z zewnątrz i zupełnie inaczej ludzi wyniszczonych, prawie niezdolnych do wygospodarowania własnych zasobów aby pokonać chorobę. Problem z naszą współczesną medycyną jest taki, że traktuje ona niemal wszystkich jako kategorię drugą, czyli ludzi z upośledzonym systemem odpornościowym, bez sił na własne mechanizmy obronne. Nie jest to bynajmniej pomyłka, tylko zamierzony plan traktowania osób silnych jak słabych, co skutkuje prędzej czy później populacją ludzi rzeczywiście słabych. Jak zwykle do wprowadzenia pewnych dalekosiężnych idei, używa się haseł opartych na najwyższych wartościach. Tak więc medycyna "dba", aby nie doszło do powikłań, aby nie wybuchła epidemia, aby "zlikwidować" bieżące objawy i cierpienia, aby "przyspieszyć wyzdrowienie", aby nie zarazić najbliższych. To jeden koniec propagandy - tak zwana marchewka. Drugi koniec - kij - brzmi: bo możesz rozchorować się jeszcze bardziej i umrzeć, bo inni mogą przez ciebie się rozchorować i umrzeć, bo zostaniesz okrzyknięty nieodpowiedzialnym, głupim i niedouczonym, bo wszyscy tak się leczą.

Tymczasem większość z nas w rzeczy samej należy do pierwszej kategorii osób z całkiem sporymi zapasami sił witalnych, z dobrym systemem immunologicznym, a okresowe choroby i zaburzenia wymagają pewnej korekty postępowania (na przykład czasem trzeba się wyleżeć) i niewielkiego wsparcia z zewnątrz (np. doraźnego przyjęcia niektórych suplementów). Jednakże medycyna nie zna praktyki opisującej postępowanie z pierwszą kategorią ludzi. Nie leczy się suplementami czy poradami z zakresie trybu życia lub diety. Lekarze nie mają po prostu takich protokołów. A jeśli jakiś lekarz z powołania próbuje takich praktyk - to na własne tzw. ryzyko, ponieważ postępuje niezgodnie z protokołami leczenia nauczanymi akademicko i systemowo.

Realny obraz jest taki, że większość chorych pędzi do lekarza i akceptuje plan systematycznego osłabiania. Niedomagania są liczne i występują w coraz młodszym wieku. W słabym ciele, słabnie i duch.


Chcę zachęcić wszystkich, którzy nie czują się wystarczająco zniszczeni, aby rozróżnili samodzielnie czy mają szansę po prostu wesprzeć swój organizm poprzez dietę, pewne działania lub wdrożenie suplementów, zamiast wyręczać swój mądry z natury organizm zbyt radykalnym leczeniem. Nie tylko ciało ochraniamy, ale silnego ducha także.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019