INDYJSKIE SUPLEMENTY - AJNA-5P

INDYJSKIE SUPLEMENTY - AJNA-5P
Kod produktu: INDYJSKIE SUPLEMENTY
Dostępność: W magazynie
Cena: 0.00zł
Bez podatku: 0.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Specjaliści pracujący dla firmy Himalaya zainspirowani Ayurvedą - medycyną indyjską liczącą sobie ponad pięć tysięcy lat, opracowali preparaty zdrowotne i kosmetyczne początkowo dla lekarzy, a następnie dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję. Szczególną uwagę poświęcono przywracaniu zdrowia, które zostało zaburzone w wyniku nieprawidłowego stylu życia, chorobom przewlekłym, cywilizacyjnym oraz chorobom zagrażającym życiu.

Każdy produkt poddano ośmio lub dziesięcio letnim badaniom klinicznym na mutagenność i toksyczność aby w pełni był bezpieczny i skuteczny. Himalaya stosuje najnowsze technologie i techniki produkcji na bazie naturalnych składników, ściśle według wskazówek Unii Europejskiej, Dobrych Praktyk Wytwarzania (Good Manufacturing Practices - GMP) i Światowej Organizacji Zdrowia (World Health Organization - WHO). Składniki produktów Himalaya opiera się na ziołach, owocach, wyciągach roślinnych i minerałach według oryginalnych receptur. Zioła wchodzące w skład produktów pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych

Dziś, Himalaya jest na pierwszym miejscu w rankingu 500 firm farmaceutycznych w Indiach. Marki suplementów, jak Liv.52, Cystone, Bonnisan i Septilin są liderami w swoich kategoriach, najlepiej sprzedającymi się w kraju i za granicą.

Polecamy zamawianie preparatów słynnych ze swej skuteczności (na przykład rozpuszczają kamienie nerkowe lub w pęcherzyku żółciowym) bezpośrednio z Indii poprzez polskojęzyczną stronę internetową http://www.indyjskie-recepty.com/ gdzie na kod promocyjny AJNA-5P otrzymają Państwo 5% zniżki na zamówione w sklepie internetowym produkty.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019