Analiza pierwiastkowa włosów - obecność metali ciężkich APW

Analiza pierwiastkowa włosów - obecność metali ciężkich APW
Kod produktu: Badanie pierwiastkowe włosów - obecność metali ciężkich APW
Dostępność: W magazynie
Cena: 349.00zł
Bez podatku: 349.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA - APW

To sprawdzona i skuteczna diagnoza Twojego stanu zdrowia i zdrowia Twoich bliskich. Wynik APW poinformuje Cię nie tylko o stężeniach pierwiastków odżywczych i toksycznych w Twoim organizmie, ale także o ich wzajemnych proporcjach. Pierwiastki mogą bowiem współpracować ze sobą lub być wobec siebie konkurencyjne. Nadmiar czy niedobór jednego pierwiastka wpływa więc na zmianę zawartości innych. Dlatego dzięki określeniu zawartości 27 pierwiastków w Twoim organizmie możemy pomóc Ci w doborze odpowiedniej diety i suplementacji. Wynik APW pozwoli również ocenić poziom zachwiania równowagi w Twoim organizmie, który w konsekwencji może doprowadzić do wielu groźnych chorób.

Dlaczego APW a nie badanie moczu lub krwi?

Ponieważ badanie APW daje najbardziej miarodajny wynik na zawartość minerałów w organizmie. Testy krwi są w wielu przypadkach bezcenne, jednak ich wyniki oddają wyłącznie obraz w danym momencie i nie przekazują tego, co dzieje się w organizmie na przestrzeni czasu i poziomie komórek. Krew bowiem jest tylko nośnikiem substancji (np. witamin, minerałów, glukozy, hormonów, itp.), natomiast komórki ich finalnym odbiorcą. Dlatego oceny ?dobrych? i ?złych? minerałów powinniśmy dokonywać na poziomie komórek. Określenie zawartości pierwiastków za pomocą badania krwi nie oddaje ich ilości w całym organizmie. We krwi działają bowiem mechanizmy, które wyrównują ilość pierwiastków w surowicy kosztem ich rezerw w tkankach. Oznacza to, że mimo pozornie prawidłowego stężenia pierwiastków we krwi, ich zawartość w organizmie może być niedostateczna. Inaczej jest z badaniem APW, które przedstawia faktyczny stan ilościowy pierwiastków w organizmie, dając najbardziej miarodajny obraz ich nadmiarów i niedoborów.

Jeżeli:
- dbasz o zdrowie i chcesz je zachować
- chcesz skutecznie kontrolować swoja masę ciała
- uprawiasz sport rekreacyjnie lub zawodowo
- stosujesz suplementację
- jesteś w ciąży lub karmisz piersią
- jesteś narażony na stres
- wyeliminować problemy trawienne
- chcesz spowolnić proces starzenia


To APW jest właśnie dla Ciebie!

Zrób badanie APW, zastosuj się do zaleceń w wyniku
i rozpocznij zdrowe, lepsze życie!

 

Kilka prostych kroków, jak zrobić badanie:

Zamów zestaw APW.

Szczegółowo wypełnij ankietę, którą otrzymasz w zestawie APW.

Pobierz próbę włosów i włóż ją do załączonego woreczka.

Pobrana próbę wraz z wypełnioną ankietą wyślij do laboratorium, korzystając z załączonej koperty zwrotnej.

Na wskazany w ankiecie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dotarcia próbki włosów.

Czas oczekiwania na wynik wynosi od 3 do 4 tygodni. Po tym czasie, na wskazany w ankiecie numer telefonu komórkowego i adres e-mail otrzymasz kod do odbioru wyniku on-line. Jeżeli zamówiłeś wersję drukowaną, wynik APW otrzymasz również w wersji papierowej, na podany w ankiecie adres korespondencyjny.


Dlaczego badanie w laboratorium Lifeline Diag?

?Zanim zdecydujesz się na zrobienie badania upewnijmy się, w jakim laboratorium chcesz je wykonać. To ważna decyzja, jako że precyzyjność badania jest tu najważniejsza. Podobnie można powiedzieć o interpretacji wyniku, od której przecież zależą prozdrowotne zalecenia, które mają na celu doprowadzić nasz organizm do równowagi. Moim zdaniem najlepszym wyborem jest laboratorium LifeLine Diag z Cieszyna, z którym mam przyjemność współpracować. Tym, co mnie przekonało, jest najwyższej jakości wyposażenie, co wprost przekłada się na rzetelność i wiarygodność wyniku.?

Jerzy Maslanky - dietetyk, konsultant, propagator medycyny ekologicznej, autor indywidualnej interpretacji wyniku APW oraz książek z zakresu przyczynowego leczenia (?Od lekarza do grabarza?, ?Ekomedycyna?, ?Zdrowa kobieta to zdrowa rodzina?), specjalista z zakresu nieinwazyjnego oczyszczania i stymulacji układu limfatycznego.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019