Zaliczka na Lomi Lomi Nui

Zaliczka na Lomi Lomi Nui
Kod produktu: mll01
Punkty lojalnościowe: 2
Dostępność: W magazynie
Cena: 50.00zł
Bez podatku: 50.00zł
Cena w punktach lojalnościowych: 100
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Lomi Lomi Nui to pochodzący z Hawajów niezwykle głęboki sposób pracy z ciałem będący pierwotnie rytuałem wykonywanym w świątyniach przez hawajskich kapłanów. Zgodnie z tradycją, wiedzę o nim przechowywano w tajemnicy i przekazywano wybranym i specjalnie przygotowanym do tego osobom, których szkolenie mogło trwać nawet 20 lat. Jednak Lomi Lomi (bez słowa ?nui?, które oznacza styl świątynny) jako masaż był i nadal jest dość mocno rozpowszechniony wśród Hawajczyków jako doskonały sposób uwalniania napięć i regeneracji organizmu. Tradycja, według której uczymy się i wykonujemy sesje Lomi Lomi Nui pochodzi z rodziny Abrahama Kauai, który jako jeden z pierwszych zdecydował się udostępnić ten niezwykły rytuał osobom spoza Hawajów. Tak jak kiedyś, również i teraz ta starożytna, hawajska forma masażu to niezwykle głęboka praca z ciałem, która łączy w sobie także stretching, pracę z oddechem i głosem. Oprócz swych terapeutycznych efektów ? daje możliwość wewnętrznej transformacji.
Ten ciągle powracający dotyk daje ?

  • Twojemu ciału: odprężenie usuwa napięcia, ból i zesztywnienia w mięśniach i stawach pomaga w odzyskaniu pełnego oddechu usprawnia układ krążenia i trawienny usprawnia przepływ energii pielęgnuje i ujędrnia skórę.
  • Twojej duszy: uczucie błogości i rozluźnienia uwolnienie się od stresu, niepokoju, napięć ponowne wewnętrzne spojrzenie na siebie i własne pragnienia wzrost emocjonalnej stabilności i siły.

Wykonywany jest - przy użyciu olejków aromaterapeutycznych - dłońmi i przedramionami w rytm muzyki. Masaż odpręża, ale nie rozleniwia. W naturalny sposób, poprzez bardzo płynny i uważny dotyk, pomaga lepiej poczuć się we własnym ciele, obudzić lekkość i radość, by piękniej i harmonijniej żyć. Masaż całego ciała trwa 2 h (standardowo; może trwać krócej lub dłużej). Miejsca intymne są przykryte ręcznikiem.
Cena 110 zł za godzinę, 220 zł za 2 godziny

Data masażu do uzgodnienia telefonicznego.

 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019