Odkwaszanie dr Jentschure

Jentschura International GmbH


Sukces marki P. Jentschura opiera się na najwyższych standardach dotyczących jakości i bezpieczeństwa produktów. Standardy te bierze się pod uwagę zarówno podczas opracowywania nowych produktów i receptur, jak i wyboru surowców. Owo skoncentrowanie na jakości od zawsze stanowiło jeden z kluczowych czynników sukcesu firmy.

Produkty P. Jentschura spełniają wszystkie wymogi naturalności i pochodzą, o ile to tylko możliwe, z upraw biologicznych. Marka P. Jentschura to cały asortyment innowacyjnych produktów - takich jak zasadotwórcze artykuły spożywcze oraz produkty do zasadowej pielęgnacji ciała - spełniających najwyższe wymogi jakości. Staranny dobór składników i surowców jest gwarancją zadowolenia klientów.  Zrównoważona gospodarka kwasowo-zasadowa, do której zharmonizowania przyczyniają się te wyroby, to długotrwałe zdrowie, piękno i witalność.

Droga firmy P. Jentschura do stania się rozpoznawalną na świecie marką to jednocześnie historia sukcesu rodzinnego przedsiębiorstwa. W 2013 r. firma Jentschura International GmbH obchodziła dwudziestolecie swojego istnienia. Jej początki sięgają natomiast roku 1935, kiedy to Margarete i Helmut Jentschura, rodzice założyciela firmy dr. h. c. Petera Jentschury, prowadzili we Wrocławiu drogerię. Już wtedy zajmowali się herbatami, ziołami, roślinami i kosmetykami.

Jentschura International GmbH jest dziś wiodącym na świecie producentem zasadotwórczych artykułów spożywczych, produktów do zasadowej pielęgnacji ciała i zasadowych tekstyliów. Około 100 osób pracuje obecnie w tym rodzinnym przedsiębiorstwie, które powstało w 1993 r. i ma siedzibę w Münster. Uhonorowane wieloma nagrodami produkty zdrowotne i kosmetyczne trafiają nie tylko na rynek niemiecki i do krajów sąsiadujących, ale także do Rosji, Tajwanu, Korei, Meksyku, Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Herbatka odkwaszająca 7x7 100 szt.
Herbata ziołowa 7x7 BIO teraz ulepszona formuła, lepsze działanie. 100% EKO zawiera aż 49 różnych zi..
98.00zł
Bez podatku: 98.00zł
Sól do kąpieli i okładów MeineBase
Właściwości: Rozpuszczona w wodzie sól MeineBase tworzy zasadowy roztwór o wartości pH 8,5. Roztwór..
83.00zł
Bez podatku: 83.00zł
Pończochy zasadowe
Wskazania i właściwości: Pończochy stosowane w nocy poprawiają samopoczucie. Można je stosować za..
149.00zł
Bez podatku: 149.00zł
Siła roślin - granulat
Skład preparatu Siła Roślin jest niczym skarbiec pełen najbardziej wartościowych roślin. Dzięki star..
120.00zł
Bez podatku: 120.00zł
"Oczyszczanie drogą do zdrowia" dr Peter Jenstchura
"Oczyszczanie drogą do zdrowia"   Recenzja książki "Oczyszczanie drogą d..
88.00zł
Bez podatku: 88.00zł
Wlewnik do lewatywy
Zastosowanie: W jelicie znajduje się nie tylko większość naszego systemu immunologicznego, ale jest..
75.00zł
Bez podatku: 75.00zł
Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019