Suplementy Aliness

Suplementy Aliness

Aliness to marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku. Wraz z wiekiem w naszym organizmie dochodzi do wielu zmian. Dostarczając mu odpowiednich substancji możemy wpłynąć na zahamowanie tych niekorzystnych przemian zachodzących w naszym wyglądzie oraz samopoczuciu. Eksperci marki Aliness opracowali formuły preparatów zawierające naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, dzięki czemu mogą lepiej oddziaływać na dane problemy o charakterze estetycznym oraz zdrowotnym.

 

 

Produkty Aliness wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami:

? Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją 'czystej etykiety'. Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę

? Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism).

? Zapewnione są najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

 

 

 

Wybrane preparaty marki Aliness wytwarzane są w opatentowanej technologii Licaps? czyli kapsułka z roztworem. Płynna konsystencja zawartości kapsułki sprawia, że składniki mogą być o wiele lepiej wykorzystane przez organizm zgodnie ze swoim działaniem. Przeprowadzone badania porównawcze pokazują, że koenzym Q10 zażywany w kapsułkach Licaps? wchłania się o 40% w większej ilości niż zażywany w tabletkach czy tradycyjnych kapsułkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MedicaLine jest polską firmą farmaceutyczną, szybko rozwijającą się.
Od samego początku istnienia firma zajmuje się wprowadzaniem na rynek produktów leczniczych w tym zaawansowanych produktów mających zastosowanie w lecznictwie szpitalnym.

W ciągu niespełna roku jako producent suplementów diety wprowadziła na rynek ponad 15 pozycji wysoko zaawansownych suplementów diety. Ambicją firmy jest ciągły rozwój oraz dostarczanie naszych produktów szerokiemu gronu odbiorców.

W planach jest wprowadzenie kolejnych bardzo ciekawych pozycji naturalnych suplementów diety oraz żywnosci funkcjonalnej.

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Acerola Proszek 250 g
Acerola Proszek 250 g  Naturalna Witamina C        Zawarta ..
59.90zł
Bez podatku: 59.90zł
Witamina B-50
Witamina B Complex B-50 Methyl 100 kapsułek suplement diety dla dorosłych ..
59.90zł
Bez podatku: 59.90zł
Omega-3 z kryla Ataksantyna
Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną 500 mg 60 kapsułek  suplement diety   ..
64.90zł
Bez podatku: 64.90zł
Witamina B12 Methylocobalamin
Witamina B12 Methylcobalamin 1000?g   100 kapsułek Vege 1000 mcg (?g)metylokobalaminy..
29.90zł
Bez podatku: 29.90zł
Cynk chelatowany
Cynk Chelatowany suplement diety 25 mg 100 tabletek   Małe tabletki, łatwe do p..
24.90zł
Bez podatku: 24.90zł
Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019