Suplementy i kosmetyki Forever

Suplementy i kosmetyki Forever

Forever Living Products FLP jest największym na świecie plantatorem Aloe Vera, a także jednym z najbardziej liczących się wytwórców i sprzedawców produktów uzyskanych z tej niezwykłej rośliny. Forever Living Products, założone w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana, powstało aby rozpowszechnić i przybliżyć ludziom wspaniały dar Natury, jakim jest Aloe Vera.

Forever Living to firma oferująca cały szereg bardzo zróżnicowanych preparatów. Są to na przykład napoje z aloesu (Aloe Vera Gel, FAB Forever Active Boost), suplementy diety (Forever Fizz) czy produkty do codziennej higieny (szampon, mydło, żel do kąpieli).

Miąższ Aloe Vera stabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie czystym jest już od lat atutem handlowym firmy. Forever Living Products posiada Certyfikat Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, oraz Świadectwo Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty. FLPP jest jedną z największych firm marketingu sieciowego oraz sprawdzonym partnerem dla ponad dziewięciu milionów niezależnych dystrybutorów w ponad 120 krajach świata. Na polskim rynku jest od roku 1993.

Historia

Forever Living Products jest jedyną w swoim rodzaju firmą, która zmienia życie. Stoją za nią niesamowici liderzy, którzy nie ustają w działaniach. Czerpiąc z długoletniego doświadczenia i innowacyjnych koncepcji, prowadzą tę dwumiliardową firmę ku niewyobrażalnym sukcesom.

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak my, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując ci unikalna szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.

Firma Forever Living oferuje również możliwość posiadania własnego biznesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi marketingowemu.

Rex latami szukał sposobu na uzyskanie tych dwóch rzeczy, jednak nie satysfakcjonowało go nic, do puki go znalazł. W końcu, w 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który dałby mu oraz wszystkim innym - lepsze zdrowie i wolność finansową.

Rex zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom - oferuj ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie i rób to w spersonalizowany sposób. Zamiast topić grube pieniądze w tradycyjne formy reklamy, wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi.

Firma Forever Living jest największym na świecie plantatorem aloesu, producentem innowacyjnych suplementów diety i kosmetyków na bazie aloesu. Forever Living Product jest znane już na całym świecie.

W firmie tej jest ponad 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 krajach. w Polsce od 1993 roku.

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Dezodorant Aloe Ever Shield
Dezodorant aloesowy Aloe Ever Shield to alternatywa dla zdrowej higieny bez szkodliwych środków chem..
35.00zł
Bez podatku: 35.00zł
Pasta do zębów Forever Bright
Pasta do zębów Forever Bright posiada unikalne właściwości bakteriostatyczne dzięki dużej zawartości..
38.00zł
Bez podatku: 38.00zł
Miąższ Aloe Vera GEL Aloes do picia
Miąższ Aloe Vera GEL Aloes do picia Miąższ Aloesowy Forever to niezwykle bogaty w wartościowe skł..
106.00zł
Bez podatku: 106.00zł
Program oczyszczający Clean 9 Ultra
Clean 9 z Vanilla Forever Lite Ultra Zbuduj fundament lepszego wyglądu i samopoczucia z programem..
510.00zł
Bez podatku: 510.00zł
Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019