Programy zdrowia komórkowego dr Ratha

Programy zdrowia komórkowego dr Ratha

PROGRAMY ZDROWIA KOMÓRKOWEGO DR RATHA

Cieszymy się, że szukają Państwo informacji  o zaletach i korzyściach, płynących z uzupełniania diety komórkowymi składnikami odżywczymi wchodzącymi w skład Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha oferują różnorodne innowacyjne i dopasowane do konkretnych potrzeb zestawy mikroskładników odżywczych. Zestawy te zawierają wyselekcjonowane komórkowe składniki odżywcze, które w szczególny sposób wspierają i regulują kluczowe procesy metabolizmu komórkowego.
Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha zawierają w składzie zarówno witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, jak również biologicznie aktywne substancje roślinne (Phytobiologicals), kwasy tłuszczowe Omega 3  i esencjonalne aminokwasy.
Przy opracowaniu zestawów składników odżywczych (Programy Zdrowia Komórkowego) wspiera go niezależny instytut badawczy, zatrudniający ekspertów z różnych  dziedzin. Opracowane suplementy diety, opierają się na zrozumieniu faktu, iż zdrowie  jest określone na poziomie miliardów komórek tworzących nasz organizm. Ponadto szczególna uwaga skierowana jest na wzajemnie korzystne wpływy mikroskładników odżywczych (synergia) na zdrowy metabolizm komórek i organizmu.
Zapraszamy Państwa do przekonania się o jakości Programów Zdrowia Komórkowego i o korzyściach płynących z ich stosowania.

INFORMACJA O PRODUKTACH kliknij tutaj.

INFORMACJA O ZABURZENIACH I CHOROBACH PRZY KTÓRYCH STOSOWANE SĄ PROGRAMY Dr RATHA kliknij tutaj

 

 

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Vitacor Plus program podstawowy
Program podstawowy do codziennego uzupełniania diety - od wieku dojrzewania po starość Vitacor Plus..
170.00zł
Bez podatku: 170.00zł
Illioforte?  dr. Rath
Illioforte?  dr. Rath   Program uzupełniający z mikroskładnikami dla trawienia pokarmów ..
90.00zł
Bez podatku: 90.00zł
Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2018