Suplementy Quicksilver Scientific

Suplementy Quicksilver Scientific

Quicksilver Scientific to certyfikowane przez CLIA naukowe laboratorium, które specjalizuje się w najwyższej jakości systemach przenoszenia liposomalnego, testowaniu rtęci i testowania innych metali ciężkich we krwi.

Quicksilver Scientifics założył, dr Chris Shade, w 2005 roku w Lafayette w stanie Kolorado USA. Technologia badań opracowana przez niego doprowadziła do rewolucyjnych dla zdrowia ludzkiego form diagnostycznych oraz produkcji najnowocześniejszych systemów detoksyfikacji w świecie nauki, medycyny i wellness.

Zespół naukowców zaangażowany jest w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, opartych na nanotechnologii i liposomowych formach dostarczania substancji do komórek organizmu ludzkiego. Firma przestrzega przepisów i norm jakościowych określonych przez FDA 21 CFR 111. Produkty są wytwarzane w certyfikowanych obiektach GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i wykonane są z najwyższej jakości surowców.

Liposomowa forma suplementów produkowanych przez Quicksilver Scientific umożliwia doustne, nieinwazyjne podawanie substancji zamiast klasycznego sposobu dożylnego, który dostarcza je bezpośrednio do komórek organizmu za pośrednictwem liposomów. Dzięki łatwemu przenikaniu przez błony komórkowe, szybko wchłaniają się z przewodu pokarmowego bez ryzyka strawienia w żołądku.Badania pokazują, że w przyswajanie liposomowych suplementów diety przez komórki jest 100 razy bardziej efektywne niż stosowanie dożylne.

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
GLUTATION LIPOSOMOWY
Etheric Delivery Glutathione - Glutation liposomowy (zawartość opakowania 50mL) O Glutationie: ..
190.00zł
Bez podatku: 190.00zł
LIPOSOMOWA GABA
GABA LIPOSOMOWA - Kwas -aminomasłowy   Cechy nowoczesnej technologii produkcji: ..
140.00zł
Bez podatku: 140.00zł
Liposomowa Witamina C z kwasem R-liponowym
Liposomowa WITAMINA C - (ETHERIC  DELIVERY  Vitamin C with R-lipoic Acid)  50 mL (1,7..
130.00zł
Bez podatku: 130.00zł
IMD - krzemionka tiolowa
IMD - zawartość opakowania 6g. IMD  produkowane przez firmę Quicksilver Scientific jest zaaw..
430.00zł
Bez podatku: 430.00zł
Promocyjny zestaw do oczyszczania z metali ciężkich
Zestaw firmy Quicksilver Scientific do oczyszczania z metali ciężkich na jeden miesiąc kuracji. P..
870.00zł
Bez podatku: 870.00zł
Sklep na bazie OpenCart
Holistyczna Klinika © 2019